Střípky-Čriepky 2005/03 ... Článek 07 (z 10)
Cesky ZnakSlovensky Znak ČS klub
Wellington
Střípky-Čriepky
internetová verze časopisu vydávaného
ČS klubem ve Wellingtonu
Číslo: 2005 / 03

Články: Volary
15 let od pádu železné opony
Dějiny zemí koruny české
Měsíc ve zprávách
Správy zo Slovenska a o Slovensku
Sportovní události
Trochu humoru
Aktuality a dopisy čtenářů
Klubovní zprávy
Závěrečná stránka
HTML verze pro tisk
cpers022.gif cwomn009.gif

Trochu HumoruChlubí se vítěz závodů psích spřežení: “Vyhrát, to nebyl pro mne žádný problém. Jako první jsem zapřáhl hárající fenu a ty psy za ní jsem už ani nemusel pobízet...”


Povídá Eskymák manželce: “Už mne ten život za polárním kruhem nebaví. Stále jen živořit a živořit. Odstěhujeme se do České republiky, slyšel jsem, že tam je tah losů i několikrát za měsíc!”

humor-12.gif

Ráno po svatební noci zapřáhá Eskymák do saní psy. “Kam jdeš, miláčku?” vyzvídá zjihlým hláskem novomanželka. “Pro porodní babku, snad to do devíti měsíců stihnu...”


Zlatokopové si protahují ztuhlé údy a jeden se ptá druhého: “Kdy jsi zatím nejvíce narýžoval?”

“V pětačtyřicátém v českém pohraničí.”


Blížila se zima a manželka si koupila na splátky kožich, protože už nevěřila, že jí ho koupí manžel. Ten zuří, ale žena ho uklidňuje: “Je hrozně levný, budu splácet jen tři stovky měsíčně!” “A kolik měsíců?”

“Vidíš, na to jsem se zapomněla zeptat!”


V husté neprůhledné vánici jede pan Vaníček autem a spokojeně se drží červených koncových světel vozu před ním. Jede dlouho, až najednou ten před ním neočekávaně a prudce zabrzdí. Pan Vaníček vystoupí z vozu a začne druhému řidiči nadávat, co to dělá. Ten se brání: “Člověče, co blbnete, vždyť já už jsem doma v garáži!”


Kůň táhne saně se senem ke krmelcům do lesa a za ním poskakují dva vrabci. Až to jeden z nich nevydržel a rozčílil se: “Už toho mám dost! Buď nám dá sám, nebo letím jinam, do zadku mu nepolezu!”Za dvacetistupňového mrazu stojí Pepa před obchodem a popíjí lahvové pivo. Jde okolo jeho strýc a říká mu: “Jak můžeš v takovém mrazu to studené pivo pít?” “Co bych nemohl, vždyť mám rukavice!”


Říká kamarádka kamarádce: “Všimla sis, jaké má Radek pěkné zuby?”

“Všimla, ale ty co měl, než začal hrát hokej, také nebyly nejhorší...”


Heleno, deset let jsme spolu, a tak dobrou kávu jsi mi ještě neuvařila! Ukaž! No, jasně... dala jsem ti omylem svou!


K psychiatrovi přijde muž a svěřuje se: “Mám přepychovou vilu, chalupu, bourák, motorový člun a překrásnou ženu...”

“A co vás tedy trápí?” “Beru měsíčně jen dva tisíce.”


Vlasatec přijde do holičství, posadí se a říká: “Prosím, jako minule.” “Promiňte,” říká mu vedoucí “ale já jsem zde teprve tři roky.”


Dva přátelé se rozhodli, že přestanou pít. Zůstala jim však ještě jedna láhev a rozhodli se, že jeden ji schová za záda, a když ten druhý uhodne, ve které ruce ji drží, tak ji ještě vypijí. “V levé,” hádá jeden.

“Víš co, zkus hádat ještě jednou,” odpoví druhý.

humor-13.gifProč piješ dnes tak s mírou? Proto, hloupej, že je mi tu po ruce můj metr.

Jitka Horná jede se svým novorozenětem poprvé na procházku. Potká je v parku paní Kovářová a praví: “Mladá paní, to máte krásné miminko! To máte chlapečka nebo děvčátko?” Mladá Jitka se zarazí a nesměle odvětí: “Nevím, paní, v porodnici jsem to přeslechla a ten týden, co jsme doma, jsem dítě dosud nepřebalovala.”