Klubovní zprávy
Závěrečná stránka
HTML verze pro tisk

Liberec se Sevillou ukázal, že se může měřit s absolutní špičkou

Liberečtí fotbalisté ve čtvrtek v úvodním utkání základní skupiny Poháru UEFA uhráli na domácím hřišti bezbrankovou remízu s obhájcem trofeje FC Sevilla. Úřadující čeští šampioni sehrají další zápas 2. listopadu v portugalské Braze.

Rádio Praha 20.10.2006

Hantuchová v Zürichu do finále dvojhry proti Šarapovovej

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová postúpila do nedeľňajšieho finále dvojhry na prestížnom turnaji WTA Tour Zürich Open (dotácia 1,34 milióna USD), ktorý sa hrá na dvorcoch s tvrdým povrchom v hale vo švajčiarskom Zürichu.

Bleskovky 21.10.2006

Č eský automobilový jezdec Jan Charouz ovládl celkovou klasifikaci seriálu International Masters formule 3000. Charouz v neděli v Estorilu triumfoval v šampionátu nováčků i absolutně mezi všemi závodníky. Úspěch českých barev podtrhl tým Charouz racing system junior, který v premiérovém ročníku šampionátu vyhrál hodnocení stájí. Charouz i jeho tým uhájili bez problémů vedení v seriálu a nevadilo jim, že v Portugalsku se nakonec místo čtyř plánovaných závodů odjely jen tři. Poslední jízdu museli pořadatelé zrušit s ohledem na silný déšť.

Rádio Praha 22.10.2006

Výsledky 11. kola 1. fotbalové ligy

FK Teplice - SK Kladno 2:0 (2:0).

Dynamo České Budějovice - Marila Příbram 2:1 (0:1)

Sigma Olomouc - SIAD Most 2:0 (0:0)

Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 4:1 (3:0)

Výsledky 17. kola hokejové extraligy

Oceláři Třinec - Vsetínská hokejová 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

Slavia Praha - Sparta Praha 5:4 (3:0, 2:3, 0:1)

Hamé Zlín - Moeller Pardubice 3:4 (1:1, 2:1, 0:2)

Rabat Kladno - Vítkovice Steel 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Energie Karlovy Vary - Mountfield České Budějovice 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Lasselsberger Plzeň - Znojemští Orli 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Hokejisté Plzně porazili i podruhé v sezóně Pardubice

Hokejisté Plzně i podruhé v letošním ročníku porazili Pardubice a po domácím vítězství 1:0 v utkání 18. kola vyhráli na ledě Moelleru 4:2. Lasselsberger tak pokračuje ve zlepšených výsledcích pod vedením kouče Jiřího Kučery, který získal s Plzní v sedmi zápasech 15 bodů.

Právo 24.10.2006

Č eská tenistka Nicole Vaidišová postoupila do semifinále turnaje v Linci. V pátečním čtvrtfinále vrátila Srbce Jeleně Jankovičové porážku ze zářijového US Open, když ji vyřadila po setech 5:7, 7:6 a 6:4.

Rádio Praha 27.10.2006

Triumf českého cyklokrosu při závodu SP v Táboře

Radomír Šimůnek vyhrál závod cyklokrosového SP v Táboře. Po dvou letech, kdy na zdejší trati triumfoval Kamil Ausbuher, tak znovu vystoupil na nejvyšší stupeň domácí reprezentant. Český cyklokros tím na prahu nové sezóny znovu potvrdil příslušnost ke světové elitě.

Rádio Praha 30.10.2006

Češi utkání nezvládli, podlehli Švédsku 3:4

Čeští hokejisté podlehli v dnešním přípravném utkání v Plzni před turnajem Karjala olympijským vítězům a úřadujícím mistrům světa Švédům 3:4.

ČTK 7.11.2006

Slovensko víťazom Nemeckého pohára

Slovenská hokejová reprezentácia sa stala víťazom Nemeckého pohára v Hannoveri. V nedeľňajšom finále si zverenci Júliusa Šuplera poradili so Švajčiarskom po dramatickom priebehu a veľkom boji 4:3 po predlúžení. Slováci vyhrali Nemecký pohár pri svojej ôsmej účasti druhýkrát v histórii, prvý raz sa im to podarilo v roku 1997.

SME 13.11.2006

Čeští fotbalisté byli za remízu s Dánskem rádi

Ve třetí minutě nastaveného času zachránili čeští fotbaloví reprezentanti díky brance Milana Baroše remízu v přípravném utkání s Dánskem. Hosté sice v Praze na Letné vedli od 28. minuty gólem Lövenkrandse a minutu po vypršení normální hrací doby nedali penaltu, těsně před závěrečným hvizdem ale přesnou hlavičkou Baroš srovnal.

Český rozhlas-1 15.11.2006

Budějovice úřadovaly, uspěl i druhý Liberec

České Budějovice znovu dokázaly, že jsou oprávněným lídrem hokejové extraligy. V jejím 23. kole doma jasně přehrály Pardubice 5:2. Hosté se sice výsledkově drželi po dvě třetiny ve hře, pak se ale aktivita a převaha Jihočechů odrazila dalšími góly. Zvítězil i druhý Liberec, jen přehrál 4:2 Zlín.