Střípky-Čriepky 2007/01 ... Článek 06 (z 10)
Cesky ZnakSlovensky Znak ČS klub
Wellington
Střípky-Čriepky
internetová verze časopisu vydávaného
ČS klubem ve Wellingtonu
Číslo: 2007 / 01

Články: Volary
15 let od pádu železné opony
Dějiny zemí koruny české
Měsíc ve zprávách
Správy zo Slovenska a o Slovensku
Sportovní události
Trochu humoru
Aktuality a dopisy čtenářů
Klubovní zprávy
Závěrečná stránka
HTML verze pro tisk
cpers022.gif cwomn009.gif

Trochu Humoru”Jak jste prožil Štědrý večer?” “Vcelku dobře, představte si, že se nás konečně sešel sudý počet.”

“Nepovídejte, vždyť vy jste jenom tři.”

“To ano, ale pak přijelo třináct hasičů.”

humor105.gifJe Silvestra. To jsem bejvával jinak sežranej, než jen od červů.

”Tak vy mi budete stále tvrdit,” říká předseda senátu, “že jste v lese nechtěl pytlačit. Tak proč jste vzal nohy na ramena, když jste viděl přicházet hajného?”

“Já jsem si prosím myslel, že mi chce prodat vstupenky na myslivecký ples.”


Sváteční střelec mrštil vztekle flintou po utíkajícím zajíci, na kterého předtím dvakrát marně vystřelil: “Potvoro jedna, zastřel se sám, když ode mne se ti to nezdá dost dobrý!”


Upozorňuje recepční mezinárodního hotelu zájemce o silvestrovskou zábavu: “Pane, to skutečně není letopočet příštího roku, to je cena za vstupenku do sálu na silvestrovskou zábavu.”


Vyčítá paní Součková manželovi: “Na Silvestra jsi mi slíbil, že nebudeš příští rok pít a už zase chlastáš jako duha!”

“Ale, Boženko, to byla jen taková předvolební kampaň!”


Potkají se dva kamarádi: “Jak jsi dopadl na Silvestra?” “Ani se neptej! V hospodě mi nalívali, ale vypil jsem si to až doma!”


Silvestrovský večírek v soukromém bytě. Zábava je v nejlepším, nálada bujará, když vtom zazvoní telefon. Paní domu zdvihne sluchátko, poslouchá a snaží se dávat ostatním znamení, aby byli zticha. “Co se děje?” ptají se jí, když zavěsí.

“U jednoho z vás hoří, ale dělali jste takový randál, že jsem nerozuměla u koho...”Na Nový rok se sejdou dva kamarádi: “Tak povídej, jaký byl Silvestr?” “Bezvadný, kamaráde, přímo pohádka! Žena si večer na sebe místo intimspreje fíkla nervový plyn!”


V letadle Aeroflotu plném cestujících náhle cosi zaharaší, zakouří se z motorů, začne všechno praskat. Z pilotní kabiny vyleze kapitán s padákem na zádech, otevře nouzový východ a loučí se: “Jen klid tovaryšči, vyskočím a přivedu opraváře!”


Ptali se kamarádi starého mládence, proč se dosud neoženil: “Vy tomu asi nebudete věřit,” odpověděl, “ale má to svůj důvod. Chci, když ráno vstávám, mít možnost se svobodně rozhodnout, ze které strany postele slezu.”


Silvestrovská zábava je v plném proudu. Pohledná vdaná žena má co dělat, aby stačila odstrkovat mlsné ruce erotomanů a odmítat návrhy sexuálních loudilů: “Neblázněte, celý rok jsem byla manželovi věrná!”

“To se dá ještě napravit,” zní hlas z davu, “vždyť nový rok začíná až za hodinu!”

humor106.gifČlověče, kde jsi byl a kdo tě takhle vožral?!

Člověče, moje stará má po Silvestru něco s očima,” stěžuje si pan Hovnivec známému. “No a copak se jí stalo, příteli?” “Nevím, ale když jsem přišel na Nový rok ráno domů, říkala, že mě nemůže ani vidět.”


Pan Kravata si jde koupit novou košili na Silvestrovskou zábavu. Po chvíli váhání si vybral a chce platit tisícovkou. Prodavačka ale nemá nazpět drobné, a tak mu povídá: “Je mi líto, pane, ale nemohl byste si přijít pro tu košili až po Novém roce?”

“A to už budete mít drobné?”

“Ne, to ta košile bude stát tisíc korun.”