Klubovní zprávy
Závěrečná stránka
PDF verze ke stažení (3.7MB) | HTML verze pro tisk

Pozemkáři porazili Austrálii

Čeští pozemní hokejisté zdolali ve svém třetím utkání na halovém mistrovství světa ve Vídni Austrálii 7:2 a drží se se šesti body na druhém místě ve skupině A, které zaručuje postup do semifinále. Naopak české pozemkářky prohrály i třetí duel na turnaji, když Německu podlehly 2:8.

Rádio Praha 15.2.2007

Neumannová vyhrála na Světovém poháru v Číně

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová v pátek v Číně vyhrála závod Světového poháru na deset kilometrů volnou technikou. Závod vynechala řada favoritek, z elitní desítky vedle Neumannové startovala jen Němka Evi Sachenbacherová-Stehleová. Česká olympijská vítězka absence konkurentek využila k vítězství. Ve své oblíbené disciplíně vládla od prvního mezičasu.

Rádio Praha 16.2.2007

Záhrobská je mistryní světa!

Lyžařka Šárka Záhrobská se stala mistryní světa ve slalomu - v pátek večer získala pro Českou republiku premiérový titul v alpském lyžování!! Obhájkyně bronzu z MS 2005 v Santa Catarině vedla už po 1. kole a ve druhé jízdě čtvrtým nejlepším časem první místo udržela. Druhá skončila se ztrátou pouhých jedenácti setin sekundy rakouská favoritka Marlies Schildová, která vyhrála pět ze šesti slalomů v letošním Světovém poháru. Bronz patří Švédce Anje Pärsonové, které nevyšel útok na ojedinělý počin v podobě zisku čtvrté zlaté medaile v Aare. Za českou šampionkou zaostala o 16 setin.

Deník.čz 17.2.2007

Štěpánek vyhrál duel českých tenistů na turnaji v Rotterdamu

Radek Štěpánek v prvním kole turnaje v Rotterdamu potvrdil roli favorita a v duelu dvou českých tenistů si poradil s Janem Hernychem. Osmý nasazený v Nizozemsku obhajuje titul a svého krajana, který do hlavní soutěže postoupil z kvalifikace, ve středu porazil 6:2 a 7:5.

Rádio Praha 21.2.2007

Češi mají medaili z MS v Japonsku

Dušan Kožíšek a Milan Šperl vybojovali ve sprintu dvojic na mistrovství světa v klasickém lyžování v japonském Sapporu bronzovou medaili. Česko se tak stalo osmou zemí, jež na šampionátu v klasickém lyžování vybojovala cenný kov. S jedním bronzem je česká výprava osmá, pořadí zemí vede s dvěma zlatými Norsko těsně před Finskem.

Rádio Praha 23.2.2007

Neumannová má z MS ve skiatlonu stříbro

Kateřina Neumannová je vicemistryní světa ve skiatlonu a získala svou první stříbrnou medaili ze světového šampionátu v kariéře. Česká lyžařka prohrála v Sapporu v závěrečném spurtu pouze s Ruskou Olgou Zavjalovovou, třetí byla Norka Kristin Steiraová. Neumannová prohrála boj o zlato o půl sekundy, ale v cíli se přesto radovala. Kamila Rajdlová doběhla dvaadvacátá.

Rádio Praha 25.2.2007

Kladno a Vary z kola ven

Hokejisté Znojma jsou ve čtvrtfinále extraligy. I přes špatný začátek otočili dnešní třetí zápas předkola play off a porazili Kladno těsně 3:2. K poslednímu třetímu kroku k postupu opět výrazně přispěl skvělý brankář Jiří Trvaj, vítěznou trefu si schoval až na 57. minutu Jiří Dopita, který tak oslavil jubilejní 700. zápas v nejvyšší soutěži.

Deník.čz 27.2.2007

Kateřina Neumannová získala na závěr své kariéry zlato na mistrovství světa

Lyžařka Kateřina Neumannová obhájila na mistrovství světa v Sapporu titul v běhu na deset kilometrů volnou technikou. Čtyřiatřicetiletá olympijská vítězka tak v posledním velkém závodu své kariéry získala třetí zlatou medaili. Vyhrála s téměř půlminutovým náskokem.

Rádio Praha 27.2.2007

Hantuchová vyradila v Dohe Hingisovú

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová vyhrala vo štvrťfinále turnaja WTA v Dohe nad Švajčiarkou Martinou Hingisovou 1:6, 6:4, 6:4, hoci v druhom sete prehrávala už 1:4. V semifinále sa stretne s Ruskou Kuznecovovou, ktorá zdolala Schiavoneovú z Talianska.

Pravda 1.3.2007

R oman Šebrle se stal potřetí za sebou halovým mistrem Evropy v sedmiboji. V Birminghamu dnes vybojoval titul v závěrečném běhu na 1000 metrů a navázal na své triumfy z let 2002 a 2005.

Rádio Praha 4.3.2007

Skikrosař Kraus je opět mistrem světa

Tomáš Kraus obhájil titul mistra světa ve skikrosu. Na šampionátu v akrobatickém lyžování v italské Madonně di Campiglio porazil Stanleyho Hayera a Česko jejich zásluhou získalo dvě nejcennější medaile. Bronz zbyl na Francouze Enaka Gavaggia.

Lidové noviny 6.3.2007

Výborný, Hejduk a Prospal mezi hvězdami

Hned tři čeští hokejisté byli ve středečních zápasech NHL vyhlášeni první hvězdou utkání. Ocenění získali útočníci David Výborný, Milan Hedjuk a Václav Prospal.